Poniżej przedstawiamy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2021/2022 szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest powiat działdowski:
Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022 szkół ponadpodstawowych
Wyniki Rekrutacji do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej
Listy dzieci zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Bryńsku na rok szkolny 2021/2022 (link poniżej):
Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego mają obowiązek złożyć OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA do dnia 9 kwietnia 2021 r. (link poniżej):
Należy je wypełnić i wrzucić do skrzynki przed szkołą lub przesłać droga mailową: spbrynsk@wp.pl
Walentynki 2021
- 8
Uczniowie Szkoły Podstawowej z pewnością zapamiętają ostatnie Walentynki jako bardzo udany dzień. Od samego rana w szkole panował specyficzny nastrój. Na korytarzach można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwieni. To dlatego , że każdy uczeń miał na sobie jakiś element ubioru w tym odcieniu. Uczniowie klasy III zorganizowali Pocztę Walentynkową, za pośrednictwem której można było przesyłać słowa sympatii. Kartek było sporo, a wiele z nich zostało wykonane ręcznie przez nadawców. Walentynkowi posłańcy mieli co robić...
Walentynkowy Konkurs Recytatorski
- 11
,,Czasem lubi się kogoś za mocno. To się nazywa miłość..." - A.A.Milne - tak brzmiał temat przewodni Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się z okazji Walentynek. Swoje umiejętności recytatorskie prezentowali uczniowie klas O-III. W jury zasiadły nauczycielki: Gabriela Rybicka, Teresa Kowalkowska, Agnieszka Kawka, Joanna Lubińska i Ewa Łozińska. Komisja konkursowa nagrodziła uczniów w dwóch kategoriach.
Kategoria 0-I
- I miejsce ex aequo: Laura Rynkowska i Blanka Kłosowska
- II miejsce ex aequo: Dawid Gołębiewski, Dawid Ptaszyński, Szymon Domański, Maksymilian Trzaskalski
Kategoria II-III:
- I miejsce: Natalia Pawelska
- II miejsce: Weronika Klejnowska
- III miejsce ex aequo: Maja Wileńska, Martyna Jaskólska
Walentynkowa Fotobudka
- 12
Z okazji Walentynek , uczniowie klasy III wykonali "Walentynkową Fotobudkę" . Okazała się świetnym pomysłem. Chętnych do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia nie brakowało
Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i do klasy I na rok szkolny 2021/2022
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bryńsku informuje, że w dniach od 01 marca do 19 marca 2021r. do godz. 15.00 będzie prowadzona rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021
1. Rodzice składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez dziecko – od 22 lutego 2021 r. do dnia 5 marca 2021 r., do godz. 15.00
2. Rodzice (opiekunowie prawni) składają zgłoszenie lub wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Bryńsku.
3. Druki dostępne są w sekretariacie lub na stronie szkoły.
Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły od 1 marca 2021 r. do 19 marca 2021 r. do godz. 15.00.
W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział:
- dzieci 3, 4, 5, 6 letnie ( urodzone w latach 2018-2015)
- dzieci, którym odroczono obowiązek szkolny
zamieszkałe w obwodzie szkoły, na terenie miasta i gminy Lidzbark.
Postępowanie rekrutacyjne przeprowadza komisja powołana przez dyrektora przedszkola w terminach określonych w harmonogramie.
Dzieci sześcioletnie ( urodzone w 2015 r.) mają obowiązek odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego,.
Dzieci pięcioletnie (urodzone w 2016 r.), dzieci czteroletnie (urodzone w 2017r.) oraz dzieci trzyletnie (urodzone w 2018r.) mają ustawowe prawo do korzystania z wychowania przedszkolnego.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bryńsku informuje, że w dniach od 1 marca 2021 r. do 19 marca 2021r. do godz. 15.00 będzie prowadzona rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2021/2022
1. Rodzice (opiekunowie prawni) składają karty zgłoszenia dziecka do klasy I szkoły podstawowej (dla dzieci z obwodu szkoły) albo wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej (dla dzieci spoza obwodu szkoły).
2. Druki dostępne są w sekretariacie lub na stronie szkoły.
Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły od 1 marca 2021 r. do 19 marca 2021 r. do godz. 15.00.
Pierwsze kroki pierwszoklasistów w bibliotece szkolnej
- 9
W dniu 30.10.2020 uczniowie klasy pierwszej powiększyli grono czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci zaznajomiły się z zasadami wypożyczania książek, regulaminem biblioteki oraz "prośbami książki". Oprócz tych ważnych informacji, panie z biblioteki przygotowały dla dzieci zagadki. Po złożeniu przez uczniów uroczystej przysięgi, nastąpił akt pasowania oraz wręczenie dyplomów i drobnych upominków. Ogromną radością było dla dzieci wypożyczenie ich pierwszej książki.
Mamy nadzieję, że będą tutaj częstymi gośćmi!
Nauczyciele Biblioteki Szkolnej
Dzień Krajobrazu
- 26
Tematem przewodnim obchodów Dnia Krajobrazu w 2020 roku było Drzewo w krajobrazie.
W celu popularyzowania wiedzy w zakresie znaczenia drzew dla kształtowania krajobrazów, a także ukazania, jak bardzo drzewa przyczyniają się do wzbogacania krajobrazowego
i kulturowego Polski, nasza szkoła podjęła szereg działań.Uczniowie kl. VIII pod opieką nauczycielek biologii oraz geografii udali się do pobliskiego lasu, obserwowali przepiękne drzewa, ciekawe formy ich pni i koron, nazywali gatunki drzew, oceniali wizualnie ich stan zdrowotny, oglądali bacznie korę i liście drzew. Uczniowie dokonywali pomiarów obwodów wybranych przez siebie drzew, szacowali ich wiek i wysokość, a także je rysowali. Były to cenne, bezpośrednie obserwacje przyrodnicze.
Uczniowie klasy IV podziwiali walory przyrodnicze okolicznego lasu podczas spaceru krajobrazowego, na który zabrała ich nauczycielka biologii. Podczas spaceru uczniowie zdobyli wiedzę na temat okolicznego krajobrazu. Był to czas spędzony bardzo miło i aktywnie na świeżym powietrzu. Podczas leśnych wizyt kształtowano u uczniów postawę poszanowania lasów oraz zwierząt, w nich mieszkających.
Świetlica szkolna również przyłączyła się do obchodów Dnia Krajobrazu. Uczniowie podczas zajęć świetlicowych wykonywali ciekawe rysunki, przedstawiające drzewa. Prace te wzięły udział w konkursie pt. Drzewo w krajobrazie. Na zajęciach plastyki w październiku uczniowie również nawiązali do tematyki drzew – wykonali piękne prace plastyczne ukazujące walory drzew. Ponadto wykonali również śliczne prace z kolorowego papieru technicznego, przedstawiające zwierzęta leśne. Niektóre sale lekcyjne ozdobione zostały gazetkami ściennymi z widokami pięknych krajobrazów Polski.
W ramach obchodów Dnia Krajobrazu, w szkole ogłoszony został konkurs plastyczno-techniczny pod hasłem DRZEWO W KRAJOBRAZIE. Konkurs ten adresowany był dla uczniów klas I–VIII. Celem konkursu było rozwijanie pasji poznawania przyrody, jej różnorodności, bogactwa i piękna, kształtowanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci. Prace można było wykonać dowolną techniką, w dowolnym formacie. Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac. Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią, kreatywnością, sumiennością.
Komisja Jury w składzie : p. Teresa Kowalkowska, p. Iwona Strungowska, p. Joanna Kraynik-Goślicka, brała pod uwagę oryginalność pracy, pomysłowość, staranność wykonania pracy, zgodność z tematem.Komisja Konkursowa ustaliła wyniki Konkursu:
( w kategorii klas I -III):
I miejsce : Weronika Klejnowska kl. IIIII miejsce : Adam Lubiński kl. III
III miejsce : Natalia Pawelska kl. III
( w kategorii klas IV – VIII):
I miejsce: Majka Wieczorek kl. VIII i Czesław Jaskólski kl. VI
II miejsce : Julia Durzyńska kl. VIII i Wiktoria Kułakowska kl. VII
III miejsce: Martyna Kuczmarska kl. VII
Przyznano także wyróżnienie dla ucznia Jerzego Sekity kl. VIII
Dla zwycięzców będą nagrody. Gratulujemy!!!
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie (wszyscy uczestnicy otrzymali punkty dodatnie z zachowania).
Organizatorzy: Lidia Skolmowska, Joanna Kraynik-Goślicka
Konkurs historyczny pt. Święto Chrztu Polski
14 kwietnia jest Świętem Chrztu Polski. Święto to zostało wprowadzone ustawą z dnia 22 lutego 2019 r.
Przyjęcie przez Mieszka I chrztu w 966 r. zapoczątkowało proces chrystianizacji Polski, co pozwoliło na włączenie państwa polskiego do grona krajów chrześcijańskich oraz szybkiego rozwoju i wzrostu znaczenia wśród państw w Europie.
W Naszej szkole przeprowadzono konkurs na wykonanie pracy plastycznej obrazującej przyjęcie chrztu przez Mieszka I. Wpłynęło sześć prac. Prace zostały umieszczone na stronie Fb szkoły – świetlica.
Konkurs został rozstrzygnięty w głosowaniu on-line.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Paweł Klejnowski kl. VIII
II miejsce – Weronika Klejnowska kl. II
III miejsce – Lena Karpińska kl. V
Wyróżnienia: Dagmara Karpińska kl. VIII
Martyna Pawelska kl. VIII
Anna Ptaszyńska kl. V
Dziękujemy za wykonanie i przesłanie prac. Nagrody będą wręczone po powrocie do szkoły. Proszę zachować prace – będzie wystawa w szkole.
Dzień Kobiet w SP Bryńsk - 8.03.2020 r.
Nowa galeria Dzień Kobiet w SP Bryńsk została dodana do albumu fotograficznego
30
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w SP Bryńsk
- 15
Po raz kolejny uczciliśmy obchodzony 1 marca Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W Szkole Podstawowej w Bryńsku odbył się apel poświęcony bohaterom antykomunistycznego podziemia. „Żołnierze Wyklęci” tworzyli polskie powojenne podziemie niepodległościowe i antykomunistyczne. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego tych żołnierzy nazywamy żołnierzami wyklętymi albo żołnierzami niezłomnymi. Wiedzą, że trzeba mówić o nich i wspominać, aby wszyscy pamiętali, że byli tacy żołnierze w tamtych czasach, którzy walczyli o wolną Polskę. Zagadnienia te są niezwykle istotne w kształtowaniu postaw patriotycznych młodego pokolenia.
Dzień ten (obchodzony od 2011 r.) jest wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji, za ich męstwo, postawę patriotyczną i przywiązanie do tradycji patriotycznych.
Apel został przygotowany przez uczniów kl. VI-VIII pod kierunkiem L. Skolmowskiej oraz chóru szkolnego – opiekun M. Wiadrowska.
Godnie uczciliśmy pamięć zapomnianych bohaterów.
Nasz Brytyjski Tydzień 3 - 24.02.2020-28.02.2020
- 23
W poniedziałek w oddziale przedszkolnym przeprowadzony został konkurs plastyczny na najładniej pokolorowany obrazek. Konkurs ten rozpoczął w naszej szkole „Nasz Brytyjski Tydzień 3”.
We wtorek na lekcjach j.angielskiego w klasach I-III zostały przeprowadzone zajęcia ze scrapbookingu. Scrapbooking , który narodził się w Anglii kilka wieków temu jest rodzajem rękodzięła, w Polsce popularnym od niedawna, który polega na kreatywnym tworzeniu własnego albumu ze zdjęciami i nie tylko. Wszystkim dzieciom zajęcia bardzo się podobały.
W czwartek odbyło się głosowanie na plakat w tematyce Wielkiej Brytanii. Siedmioro uczniów przyniosło prace, które mogliśmy obejrzeć na wystawie. Każdy mógł głosować na trzy prace.
W piątek oprócz rozdania nagród z konkursów, w przedstawieniu pt. Złotowłosa i trzy misie wystąpiły dzieci z klas I-III, a dwie uczennice Ania i Wiktoria zaśpiewały piosenki. Dialogi i piosenki wykonane przez dzieci były w języku angielskim.
Wyniki konkursu dla przedszkolaków:
3 i 4 latki - Amelia Durzyńska
5 latki - Joanna Pingot
6 latki - Amelia Babska
Wyniki konkursu na plakat:
I miejsce - Natalia Pawelska
II miejsce - Majka Wieczorek
III miejsce - Weronika Klejnowska
Organizatorami Naszego Brytyjskiego Tygodnia 3 była Joanna Lubińska wraz z uczniami z koła języka angielskiego.
Konkurs: „Spotkanie z poezją- wiersz o mojej miejscowości”
- 5
W ramach obchodów 100 rocznicy powrotu Lidzbarka do Macierzy, rozstrzygnięto wyniki konkursu
„Spotkanie z poezją- wiersz o mojej miejscowości”:
I miejsce- Majka Wieczorek z kl. 7
II miejsce Dagmara Karpińska z kl. 8
III miejsce Paweł Klejnowski z kl. 8
Przyznano również 3 wyróżnienia dla:
Weroniki Ziółkowskiej z kl. 5
Jerzego Sekity z kl. 7
Dominiki Karpińskiej z kl. 8
„ Poetą jest każdy. Nawet jeśli nie ma o tym pojęcia. Poetą- i to wspaniałym- jest każde dziecko. Im więcej człowiek ma w sobie, tym piękniejsze może pisać wiersze”
( Danuta Wawiłow )
Oto wiersze nagrodzonych uczniów:
Majka Wieczorek
Bryńskie lasy zielone
Tam, gdzie liście złociste
I jeziorko czyste.
Gdzie każdy przybywa,
Gdzie drzew ogromnych grzywa.
Tu pod drzewami grzyby,
Jeżyny, maliny.
Tu drzewa zielone
I krzaki nieopielone.
Przyjdź, zobacz- kolorowe kwiatki,
Chabry niebieskie,
Stokrotki całe białe.
Gdzie niebo dżdżyste
Bez chmurki, bez kropli wody
Bez kapryśnej pogody…
Nad Szlacheckim Jeziorem,
Gdzie pojedziemy motorem.
Spójrz na lasy zielone,
Odpoczniesz w ich cieniu
Po długim chodzeniu.
Dagmara Karpińska
Piękno wsi
Jamielnik- wioska mała,
Która zachodami słońca zniewala.
Tu się wychowałam, tu wzrastałam,
Tu swe pierwsze kroki stawiałam,
Tu krajobrazy piękne poznałam,
Tu przyjaciół mam oddanych,
Rodzinę kochaną,
Tu po każdym ciężkim dniu odpoczywam i nabieram tchu…
Mamy jezioro, pola zbożem płynące
I lasy pełne grzybów, jagód i poziomek,
A na łąkach piękne, kwieciste dywany.
Tu każdy z każdym się dobrze zna,
Pomaga w potrzebie jak tylko się da.
Wszystko mamy blisko:
Przystanek, siłownię i nawet boisko!
Wiosną ptaków słychać śpiewy.
Latem słońce praży.
A jesienią liści stos.
Zimą zaś śniegu zaspy.
Szkoda, że tak szybko płynie czas
I za parę chwil opuszczę mój malutki raj.
Zawsze chętnie będę tu przyjeżdżała
I to wszystko wspominała.
Mimo kilku jej wad
To jest mój cały świat.
I choć czasem leje deszcz,
Moja wioska piękna jest!
Paweł Klejnowski
Bryńsk – moje miejsce na Ziemi
Moje miejsce na Ziemi
To moja mała Ojczyzna.
To wspomnienia z dzieciństwa:
Dom, szkoła, ulica, podwórko,
Koledzy wspólnych gier i zabaw,
Pola i lasy na horyzoncie.
Moje miejsce na Ziemi,
To mała wieś w północno wschodniej Polsce.
To serce młodego człowieka – związane z Bryńskiem.
Serce młodego człowieka myślącego o swoich przyszłych losach.
Czy z Bryńskiem wiązać swą przyszłość?
Czy w innym miejscu osiąść?
Moje miejsce na Ziemi
Na zawsze pozostanie w mym sercu.
Bez względu n to, jak ułoży się życie,
Gdzie los skieruje me kroki,
Kocham to świeże powietrze,
Kocham kwiaty, zioła, zwierzęta,
Życzliwych ludzi i wspomnienia,
Które zawsze będą do mnie powracać.
I chociaż może będę daleko,
Moim miejscem na Ziemi
Zostanie Bryńsk-
Mój mała Ojczyzna.
Weronika Ziółkowska
Wioseczka
Jamielnik to mała wioska,
Jest ona taka beztroska…
Są tu pola, łąki, lasy
Dają nam dary na zimowe czasy.
Boćki do gniazda wracają co rok
I latem przyciągają nasz wzrok.
Była tu kiedyś dla mieszkańców szkoła,
A teraz bywa tam atmosfera wesoła.
Ludzie się tu dobrze czują
I swoją miejscowość szanują.
Mieszkam tam od urodzenia
I niech się to nie zmienia.
Jerzy Sekita
Klonowo
Miłość
Mili
Ludzie
Otoczeni lasem
Dużym
Zielonym
Zapachem gwiazd
I sikorkami żółtobrzusznymi
Dominika Karpińska
Moja miejscowość
W pięknej wsi żyję,
Gdzie sąsiad sąsiadowi auto myje.
Ptaszki co rano ćwierkają
I sąsiadki sobie pomagają.
Jamielnik jest bardzo kolorowy
Na polach często się pasą krowy.
Zimą biały puch prószy,
Wiosną – kobiet z ogrodów nic nie ruszy!
Latem słońce świeci
I zaprasza do zabawy wszystkie dzieci.
Ludzie tu chętnie przyjeżdżają,
Zawsze wypoczęci do domów wracają.
Uśmiechnięta pani sołtys chodzi,
Bo w Jamielniku mieszkańcom powietrze nie szkodzi.
O nasze bezpieczeństwo dbają chodniki piękne i nowe.
Spotykamy się również na nabożeństwa majowe.
Wprowadzają się do nas nowe osoby
Lecz nie przyprawiają o ból głowy!
Nasze domy otaczają zielone lasy
A mieszkańcy nie dzielą się na lepsze i gorsze klasy.
Pieski u nas dobrze mają,
Podczas pracy ludzie sobie śpiewają.
Wyprowadzać się stąd nie mam ochoty
Bo Jamielnik to jest mój dom złoty.
Konkurs historyczny w SP Bryńsk: „Z historii Lidzbarka oraz mojej miejscowości”
- 21
Dnia 17.01.2020 r. z okazji obchodów 100 rocznicy powrotu Lidzbarka do Macierzy w Szkole Podstawowej w Bryńsku odbył się konkurs historyczny dla klas IV-VIII pt. „Z historii Lidzbarka oraz mojej miejscowości” zorganizowany przez Lidię Skolmowską. Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy historycznej o naszej małej ojczyźnie oraz kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich.
Pytania dotyczyły miasta Lidzbark oraz miejscowości, w których mieszkają nasi uczniowie. Poznawali oni historię tę dawną, jak i współczesną. W konkursie brało udział 12 świetnie przygotowanych uczniów.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Martyna Pawelska
II miejsce - Dominika Karpińska
III miejsce - Paweł Klejnowski
Wyróżnienie – Czesław Jaskólski
Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie. Są to następujący uczniowie: Anna Ptaszyńska, Lena Karpińska, Mateusz Pawłowski, Wiktoria Kułakowska, Amelia Kuczmarska, Dagmara Karpińska, Igor Pawelski, Oliwia Wyżlic.
Powrót Lidzbarka do Macierzy – 1920-2020
- 7
W dniu 17.01.2020r. w Szkole Podstawowej w Bryńsku odbył się uroczysty apel z okazji obchodów 100 rocznicy powrotu Lidzbarka do Macierzy. Pani M. Kryszkiewicz przygotowała montaż słowno-muzyczny, który upamiętnił wielki dzień dla Lidzbarka – 18.01.1920 r. – dzień powrotu Lidzbarka do Macierzy. Sto lat temu w tym dniu do miasta przybywały pierwsze oddziały polskie (oddziały hallerczyków). 18 stycznia to dzień, w którym cieszymy się z własnej wolności pamiętając o tych, którzy wywalczyli wolny Lidzbark.
Konkurs Plastyczny: „LIDZBARK W POCZTÓWCE”
- 5
Uczniowie Nasze szkoły wykonali prace na Miejsko-Gminny Konkurs Plastyczny „LIDZBARK W POCZTÓWCE” zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
w Lidzbarku oraz Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku. Konkurs był przeznaczony dla klas VI-VIII (opiekun konkursu szkolnego L. Skolmowska), którego celem było uwrażliwienie
na lokalną historię, promocję miasta oraz rozwój indywidualnych zdolności plastycznych.Prace konkursowe przedstawiały miasto Lidzbark, wykonane węglem.
Na etap szkolny wpłynęło kilkanaście prac, z których komisja wybrała do etapu gminnego 4 prace ( tyle prac mogła złożyć szkoła), były to prace uczniów: Julii Durzyńskiej, Majki Wieczorek, Martyny Pawelskiej, Pawła Klejnowskiego.
Praca plastyczna Majki Wieczorek otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!
Dzień Babci i Dziadka w SP Bryńsk
- 11
W dniu 17 stycznia 2020r. w SP Bryńsk odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
Wyjazd na basen do Rypina
- 34
Bal karnawałowy 2020
Nowa galeria Bal karnawałowy 2020 została dodana do albumu fotograficznego
71W karnawale to są bale! 16 stycznia odbył się szkolny Bal Karnawałowy. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do radosnej zabawy. Wkrótce też na sali zrobiło się kolorowo od postaci pojawiających się z różnych bajek. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postacie. Były królewny, czarownice, wróżki, strażacy, spider-man, spora grupa policjantów oraz wiele innych. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi w korowodach, kółeczkach i w parach. Uśmiechnięci, w świetnych nastrojach tańczyli i szaleli na parkiecie. Po wyczerpujących tańcach, wszyscy mogli liczyć na wcześniej przygotowany słodki poczęstunek. Mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z twarzy. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację balu oraz przygotowanie ciekawych kostiumów.
Archiwum Aktualności
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Wszystkie