• Drodzy Rodzice

• Lista dzieci przyjętych do klasy I na rok szkolny 2024/2025 umieszczona zostanie dziś o godz. 15:00 na tablicy przy głównym wejściu szkoły.

• Europejski Tydzień Ruchu

• Już jutro startuje MOVE Week Poland to coroczne, międzynarodowe wydarzenie, które ma na celu promocję korzyści wynikających z aktywnego stylu życia. 27 maja startuje trzynasta edycja tej inicjatywy, w której nasza placówka weźmie aktywny udział.

Ostatni tydzień maja upłynie w naszej szkole pod hasłem aktywności fizycznej. Będzie dużo ruchu i jeszcze więcej zabawy. Więcej szczegółów wkrótce!

#FindYourMOVE #NowWeMove #MOVEWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024 @fundusz.pfron @NowWeMove

• Zajęcia kretywne

• Dziś na zajęciach rozwijających kreatywność uczniowie klasy 3 przygotowywali zdrowe, pyszne

i kolorowe kanapki Korzystając z okazji powtórzyliśmy słownictwo związane z produktami spożywczymi w języku angielskim. Było zdrowo,pysznie,kolorowo i oczywiście kreatywnie.

• XIV Gminna Olimpiada Matematyczna "Jednorożec"

• W Szkole Podstawowej nr 1 w Lidzbarku zorganizowana została XIV Gminna Olimpiada Matematyczna "Jednorożec" dla klas III. Naszą szkołę dumnie reprezentowała uczennica Blanka Kłosowska. Poziom wiedzy i umiejętności uczniów był bardzo wysoki. Gratulujemy Blance odwagi i chęci udziału w Olimpiadzie a wychowawcy za przygotowanie uczennicy.

• Warsztaty ceramiczne

• 20 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty ceramiczne. Pani Anita opowiedziała dzieciom po krótce o zawodzie ceramika. Wyjaśniła też jak pracować z gliną i co można z niej zrobić. Uczniowie z zaangażowaniem zabrali się do pracy, której efektem były piękne arcydzieła.

• To jeden z najlepszych dni w moim życiu!

• 😍 Takie słowa padały na wycieczce. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I doskonale bawili się w Sali Zabaw Podwórko w Mławie. Były zjeżdżalnie, gry i oczywiście zakupy. Dalszym elementem wycieczki był pobyt w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Krajewie (Nadleśnictwo Dwukoły). Dzięki uprzejmości Pani Magdy Borkowskiej dzieci miały możliwość poszerzenia swoich wiadomości na temat życia żubrów i po raz pierwszy miały okazję zobaczyć te niesamowite stworzenia na żywo i to z bliska. 🦬

Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi wrócili do domu.

• To jeden z najlepszych dni w moim życiu!

• Takie słowa padały na wycieczce. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I doskonale bawili się w Sali Zabaw Podwórko w Mławie. Były zjeżdżalnie, gry i oczywiście zakupy. Dalszym elementem wycieczki był pobyt w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Krajewie (Nadleśnictwo Dwukoły). Dzięki uprzejmości Pani Magdy Borkowskiej dzieci miały możliwość poszerzenia swoich wiadomości na temat życia żubrów i po raz pierwszy miały okazję zobaczyć te niesamowite stworzenia na żywo i to z bliska.

Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi wrócili do domu.

• Drodzy Rodzice

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 umieszczona zostanie dziś o godz. 15:00 na tablicy przy głównym wejściu szkoły.

Przypominamy!

W terminie od 20-05-2024 godz. 08:00 do 27-05-2024 godz. 15:00 rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy I powinni potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do placówki. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie (logując się na konto dziecka) lub osobiście w szkole. Brak potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do klasy I oznacza rezygnację z miejsca.

• Szanowni Rodzice

• Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2024/2025 umieszczona zostanie dziś o godz. 15:00 na tablicy przy głównym wejściu szkoły.

Uwaga!

W terminie od 20-05-2024 godz. 08:00 do 27-05-2024 godz. 15:00 rodzice dzieci zakwalifikowanych powinni potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do placówki. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie (logując się na konto dziecka) lub osobiście w szkole. Brak potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do klasy I oznacza rezygnację z miejsca.

• Drodzy Rodzice

• Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 umieszczona została na tablicy przy głównym wejściu szkoły.

Uwaga!

W terminie od 15-05-2024 godz. 08:00 do 20-05-2024 godz. 15:00 rodzice dzieci zakwalifikowanych powinni potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do placówki. Wolę uczęszczania można potwierdzić elektronicznie (logując się na konto dziecka) lub osobiście w szkole. Brak potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego oznacza rezygnację z miejsca.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 będą podane do publicznej wiadomości dnia 21 maja 2024 4 od godz. 15:00.

• 3,2,1,0....start!!!

• Ruszyła kampania "Rowerowy Maj", w której nasza szkoła bierze udział 🛴🚲

Kampania ma na celu propagowanie aktywności fizycznej.

Mamy nadzieję, że w tym roku wykręcimy ponownie największą liczbę przejazdów🛴🚲🛹

Pamiętajcie o bezpieczeństwie!

🚴‍♀️🛴🛹🚴‍♂️

• Konstytucja 3 Maja

• Nasi uczniowie po raz kolejny uczcili Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja🇵🇱. Z tej okazji przygotowano uroczysty apel, a uczniowie klas 4-7 przedstawili montaż słowno-muzyczny związany z wydarzeniami tamtych lat.

Konstytucja 3 Maja stała się dla walczących o swoją wolność i prawa Polaków, symbolem wewnętrznych sił narodu, zdolnego do politycznego odrodzenia. Wspomniano również o dniu Flagi RP obchodzonego 2 maja, dniu, w którym Polakom towarzyszą refleksje o szczytnych kartach historii Polski.🇵🇱