brak danych
        • Miło nam poinformować, że nasza biblioteka szkolna bierze udział w nowym projekcie czytelniczym😀

• Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji

" Jak nie czytam, jak czytam"📖🙂

• 7 listopada w klasach I - III obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek 😍

• A takie piękne zdjęcia otrzymaliśmy w ramach akcji " Jesienna fotografia z książką"😍 Zdjęcia zobaczyć możecie również w naszej szkolnej bibliotecelaugh

• W tym roku jesień cieszy nas promieniami słońca i pięknymi barwami. 🍂🍂🍂Biblioteka szkolna zachęca wszystkich uczniów do włączenia się w akcję " Jesienna fotografia z książką"

Zdjęcia przesyłamy na adres spbrynsk.jl@wp.pl do 21 października. 🍂🍂🍂 Przesłane zdjęcia będziecie mogli obejrzeć na naszej stronie i w bibliotece😍

• 1 grudnia - Dzień Pluszowego Misia

• W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

🐻Dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione zabawki, które towarzyszyły im dzisiaj w zajęciach lekcyjnych.

🐻Na drugie śniadanie dobrze zjeść małe co nieco- robiliśmy kanapki z misiem 🍫🍌🍞

🐻Nadszedł też czas na rozstrzygnięcie konkursu pt. " Dzień z życia mojego misia". Spośród przysłanych prac jury wyłoniło zwycięzców:

1 miejsce- Joanna Pingot, Antonina Pawelska

2 miejsce - Blanka Kłosowska

3 miejsce - Mikołaj Pingot

Za udział w konkursie dziękujemy! laureatom gratulujemy!

Organizator: J. Lubińska

Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali z nami ten Misiowy dzień 🐻❤😀

• 14.12.2021 r.

• Biblioteka Szkolna zaprasza do udziału w akcji pt. "Zabierz książkę do domu na święta" - zachęcam do wypożyczenia choć jednej książki, która umili czas podczas najbliższych dni. 📚🎄❄️

• 02.11.2021 r.

W dniu dzisiejszym odbyło się Pasowanie na Czytelnika Biblioteki szkolnej uczniów klasy 1 . Dzieci dowiedziały się jakie książki można znaleźć w bibliotece, jak je odpowiednio traktować oraz jakie są korzyści z czytania książek. Cieszymy się, że nasza Biblioteka zyskała nowych Czytelników.

Wszystkim życzymy dużo czytelniczych sukcesów!

• Zapraszamy do odwiedzin naszej biblioteki